namedent

Hızlı Randevu

Ankara'nın En son teknolojik olarak donatılmış ağız ve diş sağlığı polikliniği

Tedavilerimiz

implant diş tedavisi

İmplant Diş Tedavisi

İmplant diş tedavisi, diş kaybının yerine konulan ve vücudun kemik dokusu ile bütünleşen, yapay bir diştir. İmplantlar, vücudun kemik dokusuna yerleştirilir ve bu doku ile bütünleşir.
ortodonti

Ortodonti

Ortodonti, diş ve çene sağlığının korunması, tedavi edilmesi ve müdahale edilmesi için yapılan bir diş hekimliği alanıdır. Invisialing ile desteklenerek çok daha etkili sonuçlar almak mümkündür.
diş beyazlatma

Diş Beyazlatma

Diş beyazlatma işlemi, dişin en üst tabakası olan mine tabakasının gözle görülmeyen gözenekli yapısına yerleşmiş olan renkli maddelerin, özel içerikli diş beyazlatma jelleri ile temizlenmesi işlemidir.
Yenimahalle özel diş kliniği

Ağız Diş ve Çene Cerrahisi

Ağız, diş ve çene cerrahisi, diş sağlığı ve çene hastalıklarının tedavisini içeren bir branştır. Bu branşta uzmanlaşmış diş hekimleri, diş çekimi, diş implantları, çene genişletme, çene düzeltme gibi işlemleri gerçekleştirirler.
çocuk diş

Çocuk Diş Hekimliği

Çocukların diş ve diş eti sağlığının korunması, tedavi edilmesi ve müdahale edilmesi için yapılan bir diş hekimliği alanıdır. Bu alanda uzmanlaşmış diş hekimleri çocukların dişlerinin gelişimini izler ve önleyici tedbirler alır.
acil diş

Kozmetik Diş Hekimliği

Dişlerinizin görünümünü ve sağlığını iyileştirmek için kullanılan bir tür diş hekimliğidir. Diş estetiği, Gülüş tasarımı, Diş kaplamaları, Diş Beyazlatma, Diş Eğriliği ve Estetik Diş Tedavileri altında yer almaktadır.
namedent

İletişim